- Tylko online
Oprawa elewacyjna Led Ferra 13W czarna
Oprawa elewacyjna Led Ferra 13W czarna to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia zewnętrznego. Dzięki nowoczesnemu designowi i wysokiej jakości materiałom, idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń.
1-3 days (PL), 3-10 days (non-PL)
Polityka prywatności
14 dni
Specyfikacja oprawy elewacyjnej Led Ferra 13W czarnej
Oprawa elewacyjna Led Ferra 13W czarna to produkt, który łączy w sobie nowoczesny styl oraz funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości aluminium, zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki stopniowi szczelności IP65, oprawa jest odporna na deszcz i kurz, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do oświetlenia zewnętrznego.
Wymiary oprawy wynoszą 98 mm szerokości, 90 mm głębokości oraz 250 mm wysokości, co sprawia, że jest kompaktowa i łatwa w montażu. Moc 13W generuje strumień świetlny na poziomie 325 lumenów, co zapewnia odpowiednie oświetlenie w przestrzeniach zewnętrznych. Temperatura barwowa wynosząca 4000K daje przyjemne, neutralne światło, które sprzyja relaksowi.
Oprawa charakteryzuje się również wysokim wskaźnikiem oddawania barw CRI powyżej 80, co oznacza, że kolory są odwzorowywane w sposób naturalny. Warto dodać, że produkt dostępny jest w kartonach zbiorczych po 8 sztuk, co ułatwia zakupy hurtowe.