Zaślepka szyny 3 fazowej Adar czarna

5,21 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
Akcesoria
001x012140

Zaślepka szyny 3 fazowej Adar czarna to niezbędny element każdego systemu oświetleniowego. Dzięki niej estetycznie zakończysz instalację szynową.

Ilość
  Dostawa

1-3 days (PL), 3-10 days (non-PL)

 

Polityka prywatności

  Zwroty

14 dni

Specyfikacja zaślepki szyny 3 fazowej Adar czarnej

Zaślepka szyny 3 fazowej Adar czarna to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Wymiary zaślepki to 32 mm x 32 mm x 33 mm, co sprawia, że idealnie pasuje do standardowych szyn 3-fazowych. Waga produktu wynosi zaledwie 0,01 kg, co ułatwia montaż i transport.

W opakowaniu zbiorczym znajduje się aż 400 sztuk, co czyni ten produkt idealnym wyBoryxdla hurtowników oraz firm zajmujących się instalacjami oświetleniowymi. Wymiary kartonu zbiorczego to 420 mm x 252 mm x 184 mm, a jego objętość to 0,014 m3. Całkowita waga kartonu zbiorczego wynosi 3,688 kg.

Zaślepka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jej trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Dzięki eleganckiemu czarnemu kolorowi doskonale wkomponuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Jest to produkt, który nie tylko spełnia swoje funkcje, ale również podnosi estetykę całego systemu oświetleniowego.

Nie czekaj, zamów zaślepkę szyny 3 fazowej Adar czarną już dziś i ciesz się doskonałym wykończeniem swojej instalacji oświetleniowej!

001x012140

Produkty powiązane

(W tej kategorii jest jeszcze 16 produktów)